פיתוח קול

בהנחיית הרבה מירה רגב ואמניםות מתחלפיםות

12 מפגשים | ימי רביעי ב20:00 | תאריך פתיחת התכנית: 1.11.23

אנחנו חיים בתקופה היסטורית יוצאת דופן – הכל משתנה מסביבנו ומהר, טכנולוגית, חברתית, גלובלית, תודעתית. אין ספק שזהו עידן של טרנספורמציה עמוקה והזדמנויות מפוארות לצד אתגרים ומשברים גדולים. בתוך המציאות הזו, אנו נדרשים ונדרשות לנווט את חיינו ולבנות תשתית חדשה לעתיד. אנחנו מאמינות בתשתית הנשענת על ערכים וכלים שנטועים עמוק בתוך השפה והתרבות שלנו.
אנחנו מזמינות אתכןם להצטרף אלינו פעם בשבוע לחקור את המפגש בין יהדות, אמנות ואקטיביזם. דווקא עכשיו. מרחב לארטיביזם מקומי.

פיתוח קול הוא מרחב עצירה, היטענות ומילוי אנרגיית פעולה בתקופה סוערת של מאבק על החברה הישראלית. זו לא רק הזמנה ללמידה, זוהי קריאה לפעולה, הזמנה ליצירה ולחיפוש – איך דרך למידה, ביטוי יצירתי ופעולה חברתית ניתן לפתח את הקול שלנו בעולם ולהשמיע אותו בצורה משמעותית וייחודית. 

התכנית מיועדת לאמניםות, א.נשי תרבות, פעילים.ות חברתיים וסטודנטיםות שנשמעים לקריאה להתכנס על מנת להזין מחדש את תשתית היצירה וההשראה שלנו. יחד.  

התכנית מציעה סדרה של 12 מפגשים של לימוד קבוצתי מעמיק וסדנאות חווייתיות עם אמנים.ות, רבנים.ות ואקטיביסטים.ות סביב יצירה, מקורות יהודיים ועשייה חברתית. בתום כל מפגש יתקיים עיבוד קבוצתי שמטרתו להפגיש בין התכנים ומקורות ההשראה לבין שפת ושאלות הפעולה של כל משתתף.ת על מנת לדייק שוב החוצה את אופן הפעולה שלנו בעולם.

התוכנית היא שיתוף פעולה בין נווה שכטר ל”תלמים” – צעירים בתנועה הרפורמית.

 

פיתוח קול | 400 ש”ח ל-12 מפגשי לימוד וסדנאות 

*על מנת לאפשר תהליך למידה קבוצתי באווירה אינטימית ומפרה מספר המקומות בתכנית מוגבל. הקבלה מותנית בשיחה אישית.