לוח אירועים

300x400__v2

ימים ג'–ה', 10–12 בדצמבר
נווה שכטר גאה להציג את פסטיבל 'סף' לספרות עברית. בחמישה אירועים הפרושים על שלושה ערבים (10–12 בדצמבר) יתכנסו יוצרות ויוצרים מובילים ואנשי ספרות בכירים מתחומי המחקר והביקורת, במטרה לבחון את משמעויותיו של הסף בספרות. בין המשתתפים: יותם פלדמן, אפרת בן צור, ענת עינהר ושמעון אדף.

לפרטים נוספים >>

danalogue-400x300

מוצ"ש, 7 בדצמבר, 19:30

Danalogue הוא מיזם אמנות בינלאומי העוסק בדיאלוג רב תרבותי, לזכרה של דנה מאור. השנה יתמקד האירוע בהיבטים הרוחניים הבאים לידי ביטוי ביצירה האמנותית. האמנות כמערכת סימנים מוסכמים, ככלי ביטוי לתיאור מציאות, כמייצגת מהויות ומשמעויות, מעבירה מסרים, מאפשרת תקשורת ומשפיעה על הסביבה בה הם מתקיימים.
הכניסה חופשית.
לפרטים נוספים >>

west-street-400x300

פתיחה: 19 בדצמבר, נעילה: 30 בינואר

תערוכה חדשה של האמנית, אביטל בורג
אוצרת: שירה פרידמן

התערוכה מציגה סדרת ציורים שנוצרו בחורף האחרון במיוחד עבור גלריה שכטר ועבודת וידאו אחת. היצירות מהוות מעין־יומן המתעד התרחשות וסביבה עכשוויות, ומצד שני, מתייחסות להיסטוריה של האמנות ולמרחבי המחיה של ההיסטוריה הפרטית של האמנית.

לפרטים נוספים >>

ראידה אדון

הרצאה של האמנית ראידה אדון
יום א', 8 בדצמבר 

ראידה אדון היא אמנית פלסטינית וישראלית ילידת עכו. עבודותיה עוסקות בסוגיות של בית, עקירה, נדודים, פליטות, שייכות והיסטוריה אישית וקולקטיבית. ביום א', ה־8 בדצמבר, יתקיים אתה מפגש מיוחד בו היא תציג קטעים מתוך עבודות וידיאו שונות שיצרה לאורך השנים ותשוחח לראשונה במסגרת פומבית על יצירתה החדשה, ״זרות״.
הכניסה חופשית.

midrash400x300

לימוד בית מדרשי בהנחיית ד"ר גילה וכמן
ימי ד', 21:00-16:30

בית המדרש לרבנים ע"ש שכטר ומרכז נווה שכטר מזמינים אתכם להצטרף לתוכנית המיועדת לאנשים המעוניינים להכיר את מקורות היהדות ולהעשיר את ידיעותיהם במסורת היהודית. הלימוד מתקיים בחברותא ובאווירה פתוחה ופלורליסטית. סגל המרצים כולל את מיטב המרצים והמומחים מעולם בתי המדרש והאקדמיה.

להרשמה ומידע נוסף >>