לוח אירועים

ותבוא בהם ברוח ויחיו 
#1 הדבר הקרוי תוכן

מועד חדש ייקבע עם החזרה למתווה פעילות של אירועי תרבות.

סדרת מופעים מוזיקליים מאת אסף תלמודי
בהפקת נענע דיסק

לפני עשרים וחמש שנים, נקבר הגוף הפיזי של דוד אבידן בבית העלמין ירקון בתל אביב. בשנת אלפיים ועשרים, במקביל לדברים מוזרים אחרים שקרו בה, התגלה רובוט, חבוט, מיושן, ועובד למחצה, שלוכד משהו מרוחו השירית והצלילית של נביא הטכנו־מיסטיציזם הישראלי, הפוטוריסט האנכרוניסטי העגום. בשמונה עשר ליוני, עם שוך ההגבלות, ייערך מופע המשלב וידאו, סאונד, שירה ומוזיקה. לא בדיוק סיאנס, לא ממש קומדיה, לא לגמרי ערב ספרותי אקדמי, אבל בהחלט משהו שלא הייתם רוצים לפספס.

לכרטיסים ומידע נוסף >>

בכל העולמות | זהר אלמקייס ומיטל זהר
יום ד’, 15 ביולי 2020, 20:00
האירוע יתקיים במתכונת מקוונת.
עדכון יימסר בהמשך.

במסגרת סדרת אירועים חדשה בנווה שכטר ייפגשו חמישה צמדים של יוצרות ויוצרים לשיחה גלויה על קריאה וכתיבה שתנוע בין הרבדים השונים של טקסט, פנימה והחוצה, תוך חיבור האישי לתרבותי והמופשט למוחשי. במפגש הראשון ישתתפו זהר אלמקייס ומיטל זהר. השתיים שפרסמו השנה את ספרי הפרוזה הראשונים שלהן – בית הנתיבות ונבדה – יבחנו יחד את הזיקות המורכבות בין לשון, הגירה, היסטוריה משפחתית ואינטימיות שנרקמות במציאות ובבדיון.

למידע נוסף וכרטיסים >>

לוויתן | אייל סגל
אוצרת: שירה פרידמן

אייל סגל, אמן רב־תחומי, מציג עבודות וידאו־פרפורמנס וציור העוסקות באופן רחב בחרדות, ייאוש, תקווה ובדידות. דמותו הטראגית של יונה הנביא משמשת כציר מרכזי בתערוכה. סירובו של יונה לנבא חורבן על נינוה, ייסוריו, נדודיו בים ובליעתו על־ידי הלוויתן מצטרפים לנרטיב המלכד בין העבודות בתערוכה, כך שמתאפשרת התבוננות בחלל הגלריה כמתוך “מעי הדג”.

הכניסה חופשית.
נעילה: 15 באוגוסט, 2020.

למידע נוסף >>

תכנית הבראה | אריאלה ורטהיימר
אוצרת: דנה גילרמן

בקיר האמנות תציג אריאלה ורטהיימר את התערוכה תכנית הבראה. המיצב כולל סדרת ציורים ועבודת וידאו המבוססים על תצלומים שצולמו במספנה ביפו, שם עוברות סירות דיג תהליך של החלמה וצביעה מחדש לאחר שמגרדים מהן בלוטי ים, צדפות, צמחיה ימית ואצות שהצטברו בקרקעיתן.

הכניסה חופשית.
נעילה: 15 באוגוסט, 2020

למידע נוסף >>